وب‌سایت زرشام گشت طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت زرشام گشت جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت زرشام گشت و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت.

کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایتزرشام گشت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

هتل و اقامت:

در صورت اقامت در هتل،قیمت هر سفر براساس اتاق دو نفره تنظیم گردیده و مسافرین انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک نفره می باشند

در اتاق های دو تخته، تخت سوم از نوع سفری و یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود

ساعات تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ و تخلیه آن ساعت 12 می باشد

درصورت هر گونه تغییر در نرخ ارزی روز، هتل/ ویزا و یا تور مسافرین، بر حسب روز تسویه حساب با کارگزار لحاظ می‌شود و در صورت عدم تسویه حساب کامل در زمان عقد قرارداد هر گونه مابه‌التفاوت یا تغییرات بر عهده مسافرین می‌باشد.

: در صورت آماده بودن مدارک مسافر، مدارک یک روز قبل از پرواز تحویل می‌گردد.

برای سفرهای خارجی در صورت ممنوع‌الخروج بودن مسافر، کلیه مسئولیت‌ها به عهده خود مسافر می‌باشد. گذرنامه مسافر از تاریخ سفر باید 7 ماه اعتبار داشته باشد.

اطلاعات شخصی کاربران در زرشام گشت کاملاً محرمانه است. زرشام گشت تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت زرشام گشت اطلاع دهد.